Haber

Ağrı’da AK Parti belediye başkan adayı başvuruları sürüyor

Ağrı’da 2024 yılında yapılacak Yerel Yönetim Seçimleri öncesinde AK Parti’den belediye başkan adaylarına başvurular devam ediyor. AK Parti Ağrı İl Başkan Yardımcısı Avukat Mahmut Oğur, belediye başkan adayı adaylık sürecinin 22 Kasım Çarşamba günü sona ereceğini belirterek, şunları söyledi: Ağrı halkının iyiliğini istiyorlar.

AK Parti Ağrı İl Müdürlüğü’ne belediye başkan adaylığı başvuruları devam ediyor. AK Parti Ağrı İl Başkan Yardımcısı Avukat Mahmut Oğur, belediye başkan adaylığı başvurularının 22 Kasım Çarşamba günü, belediye meclisi ve il genel meclis üyeliği adaylık başvurularının ise 3 Aralık Pazar günü sona ereceğini belirtti. Ağrı’da AK Parti hükümetinin planladığı çalışmaları ve AK Parti’ye bağlı il ve ilçe belediyelerinin yürüttüğü çalışmaları değerlendirerek, Ağrı halkının teveccühü halinde yeniden il ve ilçe belediye başkanlıklarını kazanmak istediklerini belirtti. Ağrı’nın kalkınması ve kalkınması için çalıştıklarını belirten Oğur, “AK Parti olarak Ağrı’ya hizmet etmeye devam ediyoruz. 2024 yılında yapılacak Yerel Yönetim Seçimlerinde halkın desteği ve güveniyle başarılı olacağımıza inanıyoruz. Ağrı halkının adaylarımıza başarılar diliyoruz. Adayları belirlerken “Süreçte en doğru kararı vereceğiz. Adaylarımızı Ağrı halkının istek ve beklentileri doğrultusunda belirleyeceğiz. Ağrı’ya en iyi şekilde hizmet edecek, vizyon sahibi, çalışkan, dürüst, samimi, millete yakın adayları seçeceğiz” dedi.

Oğur, adaylık başvurusunun ardından seçim çalışmalarına başlayacaklarını, projelerini ve hedeflerini Ağrı halkına anlatacaklarını, Ağrı’nın sorunlarını ve çözümlerini paylaşacaklarını sözlerine ekledi. – AĞRI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu