Haber

Before You’nun yeni fragmanında herkes bu soruyu konuşacak!

“Senden Önce” Günleri Sayıyor

Seyirciyle buluşmak için gün sayan; Başrollerinde Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı D Medya Senden Önce’nin yeni tanıtım filmi hemen dikkat çekti.

“Tesadüf mü, Kader mi?” Dizinin yer aldığı fragmanda ilk bölümden ilgi çekici sahneler ekrana yansıdı.

Çekimler başlamadan önce gündeme gelen Before You dizisinin ikinci fragmanı da tıpkı ilk fragmanı gibi oldukça ses getirmişti. Dizinin ilk fragmanı yılbaşı gecesi yayınlandı ve Kıyamet 79. bölümü devam ederken yeni fragman izleyicilerin karşısına çıktı. Sosyal medyada tanıtımıyla adından söz ettirmeye başlayan Senden Önce, yeni dönemin tez projeleri arasında şimdiden yerini aldı.

ÜÇGEN BÖYLEDİR!

Son fragmanda dizide önemli karakterleri canlandıran Deniz Tansel Öngel ve Uğur Uzunel ilk kez seyirci karşısına çıktı. Böylece diziye olan ilgi daha da arttı. Fragmanda Hakan (Alp Navruz) ile eşi Merve (Sinem Ünsal) arasındaki hesaplaşma sahnesi yer alıyor; Sahra (Nilperi Şahinkaya), Hakan’ın havaalanında tesadüfen tanıştığı ve bağ kurduğu bir başka kadın olarak seyircinin karşısına çıkıyor.

“BANA EN SON NE ZAMAN SARILDIN?”

Dünya Sarılma Günü’nde yayınlanan fragmanın en çarpıcı diyaloğu “Bana en son ne zaman sarıldın?” Hakan ve Merve arasında. Tüm bunlar yaşanırken fragmanda “Seçimlere inanıyorum!”, “Kabul etseniz de etmeseniz de bu aşk çoktan başladı…”, “Ya ayrılmak istersem?” gibi ifadeler yer aldı. Diyalogları da iz bıraktı.

Senaryosunu Başak Angigün’ün yazdığı, yönetmenliğini ise Feride Kaytan’ın üstlendiği, ihanet, aşk ve sadakat üçgenini konu alan Senden Önce, çok yakında Kanal D’de ekrana gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu