Yaşam

Çöp Adam 15. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Çöp Adam Son Bölüm Tek Parça Tam Ekran İzle

STAR TV’nin sevilen dizisi Çöp Adam dün akşam 15. bölümüyle ekrana geldi. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu yer alıyor. OGM Pictures imzasıyla ekranlara getirilen dizi, her bölümüyle sosyal medyada ayrı bir olay oluyor. Çöp Adam’ın yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Çöp Adam son bölüm tek parça tam izleme ekranı…

Çöp Adam son bölümde; İpek’in gelişi Tamer ve Peri arasında büyük sorunlara neden olur.

Konağa dönen ikiliyi beklenmedik sürprizler beklemektedir. Tamer’in kendisine karşı olduğunu düşünen Peri, beklenmedik bir patlama yaşayarak fevri bir adım atar.

Kendisi için acı bir durumun ortasında kalan Berrin, teselli bulabileceği tek kapıdır.

Yavuz ve Meryem’i barıştırmak isteyen Dilber, planlar yapmaktadır. Bülent, Dilber’den kurtulmaya çalışıyor.

Selim, otelde gördükleri karşısında şok olurken Peri, kahvaltı masasında hiç beklemediği biriyle karşılaşır. Konutta tansiyon artmaya başlarken, konak için asıl tehlike kapıdadır.

Çöp Adam Önceki Bölümde Neler Oldu?

Tamer ve Peri yeniden kavuşmanın mutluluğunu yaşarken Berrin, Meryem ve Damla konaktan ayrılarak otele yerleşirler.

Artık Tamer ve Peri’nin ortasında tek bir dezavantaj vardır. Berrin, Tamer’i kaybettiğini kabullenip kendi kabuğuna çekilirken, Peri’den gelen bir çıkış onu çılgına çevirir ve hayatta en çok korktuğu şeyle Tamer’i tehdit eder. Annesinin üzüntüsünü gören Damla, yaşından beklenmeyecek bir plan yapar.

Tamer ve Peri nihayet tüm sorunlarını çözüp hayatlarının en mutlu gününe hazırlanırken beklenmedik bir misafir her şeyi alt üst edecektir.

Çöp Adam 15. Bölüm İzle Ekranı

STANDART MAN SON BÖLÜM TEK MODÜL TAM İZLE EKRAN

semdinli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu