Teknoloji

Epic Games’ten Keyifli Hamle: Bir Oyun Daha Bedava!

 
Her hafta ücretsiz oyun ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunu geçtiğimiz hafta açıldı. Bu hafta şehir kurma simülasyon oyunu Train Valley 2’yi Epic Games kitaplığınıza kalıcı biçimde ekleyebilirsiniz. Oyuna 20 Temmuz Perşembe saat 18:00’e kadar ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca yarın oyuncuların beğenisine sunulacak yeni bir oyun da açıklandı.
Yarın hangi oyunlar kullanıcılara sunulacak?
 
Epic Games, yarın saat 18:00’den itibaren iki yeni oyunu kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Biri Bethesda tarafından yayınlanan çevrimiçi aksiyon rol yapma oyunu The Elder Scrolls Online, diğeri ise bulmaca macera oyunu Murder by Numbers.
Murder by Numbers, ipucu bulmak için piksel bulmacaları çözebileceğimiz bir yapı sunmaya hazırlanıyor. Bu ipuçlarını kullanarak tanıkları sorgulayabilir ve gerçeğe doğru çalışabilir.
The Elder Scrolls Online, çevrimiçi bir rol yapma oyunudur. Ödüllü çevrimiçi çok oyunculu bu oyunda 22 milyondan fazla oyuncu var. Yaşayan bir Elder Scrolls dünyasında sürekli genişleyen hikayeyi deneyimleyeceğiniz yapımda karakter geliştirme odaklı içerikler bulunuyor.

haberbuyukorhan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu