Haber

Evinde Mahsur Kaldı, İşinden Kovuldu: “Patronuma Seslenmek İstiyorum, Beni İşime Geri Alırsanız Sevinirim”

Elazığ’da kapı kilidi bozulan meskende mahsur kalan 4 kişilik aileyi itfaiye takımları kurtardı. Konuttan çıkamadığı için işe gidemeyen Cebrail Altunbaş, işinden kovuldu.

İş yeri yetkilileri, işe gelmediği için işine son verildiğini Altunbaş’a bildirdi

Elazığ’ın Güneykent Mahallesi’nde yaşayan Cebrail Altunbaş, dün sabah işe gitmek için kalktığında kapıyı açamadı. Meskeninin kapısının kilidinin bozulduğunu fark eden Altunbaş, yardım çağırmak için telefonuna sarıldı. Yaklaşık 6 saat boyunca hiç kimseden geri dönüş olmayınca Altunbaş, devayı jandarma ve itfaiye gruplarını aramakta buldu. Site çalışanlarının da kapıyı açamaması üzerine olay yerine gelen itfaiye grupları, Cebrail Altunbaş’ı, eşini ve iki çocuğunu, balkona uzatılan merdiven yardımıyla konuttan çıkardı. Konuttan çıkamadığı için işe gidemeyen Cebrail Altunbaş, iş yerinden gelen telefonla neye uğradığını şaşırdı. Argümana nazaran çalıştığı iş yeri yetkilileri, işe gelmediği için işine son verildiğini Altunbaş’a bildirdi.

“Patronuma seslenmek istiyorum, beni işime geri alırsanız sevinirim”

Hayatının en makus günlerinden birini geçirdiğini vurgulayan Altunbaş, yaşadığı olayla ilgili şunları söyledi: ”Dün başıma gelen şanssız olaydan sonra iş yerimden kovuldum, şuanda mağdurum. İşveren haberleri gördüğü halde çıkışımı yaptı, şu anda işsizim. 2 çocuk babasıyım, işverenime seslenmek istiyorum, beni işime geri alırsanız sevinirim haberleri izlediniz rastgele bir makus, arka niyet yoktu. Haberlerde de izlediğiniz üzere kapı kilidi açılmadığından ötürü jandarma ve itfaiye gruplarıyla aşağı indirildim. İnşallah tekrar geri alırlar beni, işime dönmek istiyorum. Ben çalıştığım yerde mutluydum inşallah tekrar çağırırlar, inşallah patronlarımda bu sorunumu görür tekrar işe alırlar”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu