Yaşam

Mahir Akkoyun kimdir? Mahir Akkoyun kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Mahir Akkoyun, son dönemde sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Yaptığı tasarımlarla adından söz ettiren Uzman Akkoyunlu ile ilgili araştırmalar da hız kazandı. Peki, sosyal medyadaki ‘Erdoğan’a teşekkürler’ çıkartmasıyla tanınan Yetenekli Akkoyun kimdir, kaç yaşında, nereli?

Detaylar burada…

Mahir Akkoyun kimdir?

Mahir Akkoyun, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünde tamamlamıştır. 2020 yılında mezun olduktan sonra iş hayatına atılmıştır. Halen İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Sanat Yönetmenliği yapmaktadır.

Mahir Akkoyun’un Mesleği Nedir?

Mahir Akkoyun, İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın afiş tasarımcısı olarak görev alıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından hazırlanan ödüllü oyunlar Mor Şalvar, Azizname, Bahar Noktası ve 3 Nalla 1 At’ın afiş tasarımlarını Akkoyun yaptı. Aynı zamanda farklı alanlarda grafik tasarımcı olarak misyon üstlenmeye devam etmektedir.

Mahir Akkoyun, İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Logo Yarışması Birincilik Ödülü başta olmak üzere birçok farklı ödüle layık görüldü.

kale-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu