Teknoloji

Paradox Interactive’in Tüm Oyunları Game Pass’e Geliyor

Cities Skylines, Europa Universalis, Hearts of Iron ve Pillars of Eternity gibi simülasyon oyunları söz konusu olduğunda alanının önde gelen isimlerinden olan ve başarılı yapımlara imza atan Paradox Interactive, bugün sürpriz bir açıklama yaptı. Şehir Manzarası 2ve “The Sims rakibi” yeni oyunlar Seninle Hayatduyuru yaptı.

Bu açıklamaların ardından Paradox bir bomba daha patlattı ve Microsoft ile iş birliği yaptı. uzun soluklu bir ortaklık kurduğunu açıkladı. . Bu ortaklık sayesinde Paradox’un gelecek tüm oyunları ilk günden itibaren Game Pass’e gelecek.

Tüm Paradox oyunları Game Pass’e gelecek

Paradox Interactive, bugün duyurdukları yeni yan kuruluşuyla birlikte Şehir Manzarası 2Ve Seninle HayatBaşta olmak üzere tüm Paradox oyunlarının ilk gününden itibaren Xbox Game Pass abonelerine ücretsiz olarak duyuruldu.

Önümüzdeki dönemde 10’dan fazla oyunu hayranlarının beğenisine sunması beklenen Paradox, bu atağıyla birlikte tüm oyunlarının Game Pass’e geldiğini de duyurdu. Aynı şekilde Microsoft ile de uzun yıllardır arada su sızdırmayan firma. neredeyse tüm oyunlar zaten Game Pass’te.

Paradox Interactive’in önümüzdeki dönemde piyasaya süreceği ve Game Pass’e eklenecek tüm oyunlar:

Seninle Yaşam

Şehir Manzarası 2

Lamplighters Ligi

Crusader Kings 3: Turlar ve Turnuvalar

Dikilitaşın Ötesinde: Kurt Savaşları

meşabellum

Kalem ve Kağıt Şövalyeleri 3

Sonrasında Hayatta Kalmak: Yeniden Doğuş

Europa Universalis IV: Hakimiyet

Harikalar Çağı 4

Stellaris: İlk Temas

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu