Haber

Paylaştığı videoyla BİM’in patronunu tehdit etti: “Bebeğim seni o mağazalardan alır, aldığın yere koyarız.

Zincir marketlerden BİM’in CEO’su, fiyat artışları nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sert sözleriyle, Cumhur İttifakı ortağı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ise “Bağlantının ve alakanın olduğuna inanıyoruz” sözleriyle hedef gösterildi. FETÖ ile sürekli para toplayan zincir mağazaların kim olduğu dikkatle araştırılmalıdır. ‘Bu Galip Aykaçaçıklamaları gündemde.

EKMEK ÜRETİCİLERİ FEDERASYONU’NDAN GALIP AYKAÇ’A TEPKİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “Fahiş fiyatlar konusunun gündemde olmasının nedeni yüksek enflasyon. Biz dünyanın biraz daha farklı bir şekilde ulaşmaya çalıştığı bir enflasyon görüyoruz. Burada aslında bir maliyet enflasyonu var. Üretimde.Maliyet enflasyonuna odaklanmadığımız sürece bu konuşmalar spekülatiftir.Birçok işletmemiz çarçur ediyor.Marjı yüzde 0-4 arasında olanların BİM’e herhangi bir ceza gelmesini beklemiyoruz. Kendi kendimize yeteceksek birçok konuda dışa bağımlılığı azaltmamız, tarımı geliştirmemiz, hayvancılığı artırmamız gerekiyor.” Parti liderlerine söyleyeceklerimiz var. Bu ülkenin güzel insanları sizin yalanlarınıza hiçbir şekilde saygı duymadı.” Murat Kavuncugelen

“RESMİ OLARAK İKİ GÜNLÜK DELİ OLDUK”

Kavuncu, yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı; “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni kimseye kaptırmayacağız, böyle 3-5 kansız, mağrur insanı Genel Liderimizle konuşturacak şekilde de kimseyi kabul etmeyeceğiz, bunu herkes bilsin. İki gün boyunca herkes teşkilatlarımız, dostlarımız, sanayicilerimiz, üreticilerimiz çıldırmış, siz kimsiniz!

“SİZLERDEN HIZLI BİR AÇIKLAMA VE RANDEVU İSTİYORUZ”

Canım sen paranın gücüyle hiçliğin ortasına geldin ve bu milletin sırtında para kazanıyorsun ve sonra geri dönüp hayatını vatanına ve milletine adayıyorsun ve biz de Murat Kavuncu ve ekibi olarak, onların arasındadır. Gece gündüz 24 saat canımız ve kanımızla çalışıyoruz. Devletimiz için, ülkemiz için, milletimiz için, bayrağımız için, Türkiye’ye katma değer katalım diye, ülke üretimini aşsın diye… Kalkın, bize iyilik yapın, gönderin. posta. Seni ahbaplarınla, o mağazalardan alıp onları aldığın yere koyacağız. Ve hızlıca açıklamanızı ve özür dilemenizi bekliyoruz.

“SİZİ HER YERDE BOYKOTUYORUZ”

Sektörde aynı alanda faaliyet gösteren büyük bir grubuz. Ben de tüm BİM mağazalarında ekmeğini keseceğim! Sizi her yerde boykot edeceğiz. Bu gücün çoğuna sahibiz ve yüzbinlerle birlikte yürüyoruz. Galip Aykaç’ı ve ona açıklama yaptıran işbirlikçilerini, uluslararası ve küresel güçlerle işbirlikçilerini anlatıyorum. Cumhurbaşkanımıza da Devlet Bahçeli’ye de kimsenin yedirmesine izin vermeyeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu