Haber

Axess Üyeleri Kasım Ayında Kazandıkları Chip-Coinleri Daha Değerli Olarak Kullanıyor

Axess Üyeleri Kasım Ayında Ne Kazandı?
Fiyatı Katlamak İçin Chip-Coin Kullanıyor

 

Axess’le iyi geçinenler, chip paralarını kasım ayında çok daha yüksek fiyata kullanıyor. Axess müşterileri dilerlerse ‘Erteleme Talebi’ özelliği ile alışverişlerini 3 aya kadar erteleyebilirler.

 

Akbank’ın yeniliklerle dolu kredi kartı Axess, ‘Çip-Parayı İkiye Katlama’ ve ‘Erteleme İste’ özellikleriyle Kasım ayının ‘Kara Cuma’sını Sarı Cuma’ya dönüştürüyor. Axess kullanıcıları, özel kampanyalardan yararlanarak kasım ayının en çok kazananı oluyor.

Axess kullanıcıları, Kasım ayı sonuna kadar internet dahil tüm giyim ve elektronik bölümlerinde yaptıkları ikinci ve sonraki 1.500 TL ve üzeri harcamalarında toplamda 300 TL’ye kadar 50 TL kazanıyor. Kazanılan chip-paralar hiçbir zaman kaybolmaz ve herhangi bir tarih sınırlaması olmaksızın istenildiği zaman kullanılabilir. Üstelik Axess’in ilk defa sunduğu ‘Çip Parayı İkiye Katlama’ özelliği sayesinde Axess kullanıcıları dönem içerisinde internetten yaptıkları alışverişleri ikiye katlayan chip-para ile silme olanağına sahip oluyor. Biriktirilen chip-parayı kullanmak için Juzdan uygulamasında çevrim içi harcamaların yanında yer alan “x2 chip-para ile öde” butonunu kullanmanız yeterlidir. Kasım ayı boyunca geçerli olan kampanya ile düzgün yaşayanlar, 50 TL’ye kadar chip-paralarını ikiye katlayabilir, 100 TL’ye kadar harcamalarını iptal edebilir.

Bu ay masraflarını daha sonra ödemek isteyen Axess kullanıcıları, Erteleme İste özelliğinden yararlanarak 50 TL ve üzeri alışverişlerini 3 aya kadar erteleyebilirler. Bu sayede alımlarını kasım ayında, ödemelerini ise takip eden aylarda gerçekleştirebiliyorlar.

Juzdan uygulamasını kullanarak Sarı Cuma’ya özel kampanya ve ayrıcalıklardan faydalanmanız mümkün.

Sektörel kısıtlamalar, taksit sayıları ve diğer detaylar için Juzdan veya axess.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

savastepeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu